Pożegnanie klasy VIII

17 czerwca 2019 roku w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie uczniów klasy VIII, którzy ukończyli szkołę podstawową.

W tym dniu dla tych uczniów skończył się pewien etap w ich życiu. Od tej chwili czekają ich nowe wyzwania, nowe problemy, których rozwiązywanie będzie z pewnością coraz trudniejsze, ale z każdym dniem będą wchodzić w świat ludzi dorosłych i kolorową krainę dziecięcych marzeń. Uroczysta akademia rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Stanisławy Kasprzyckiej, która pogratulowała uczniom oraz ich rodzicom promocji i ukończenia szkoły podstawowej, podziękowała za trud, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie swojej szkoły. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VIII i VII. Bardzo piękne wykonanie, w którym nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych scenek z życia szkoły, piosenek oraz wzruszających przeprosin i podziękowań pozostawiło na wszystkich niezapomniane wrażenie.