Bal karnawałowy w klasach I-III

Pod koniec stycznia, po powrocie uczniów z klas I-III do szkół, dzieci miały okazję cieszyć się na nowo wzajemnym towarzystwem, uczestnicząc w zabawach integracyjnych, tańcach i konkursach, zorganizowanych w ramach balu karnawałowego.

Z powodu nałożonych obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju, bal karnawałowy miał inny charakter, niż bywało to w ubiegłych latach w naszej szkole. Chociaż imprezy odbywały się w każdej klasie osobno, nie zabrakło doskonałej zabawy, pięknych strojów, atrakcyjnych konkursów i karnawałowej atmosfery. W klasie pierwszej został przeprowadzony konkurs tańca, w którym dziewczynki i chłopcy samodzielnie wybrali króla i królową balu. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na zdjęciach.