Projekt Edukacyjny "Emocja" - moduł III "Moc słów"

Uczniowie klasy III a wraz z nauczycielem Sylwią Patkaniowską zrealizowali w styczniu III moduł projektu edukacyjnego "MOC SŁÓW" (innowacja pedagogiczna).

Podczas zajęć, jak zawsze, zaznaczyliśmy na termometrze uczuć swoje samopoczucie (na początku i na końcu zajęć). Wysłuchaliśmy „Bajka o ciepłym i puchatym”. Rozmawialiśmy na temat bajki. Uczniowie wykonali pracę plastyczną - Puchate słowa. Dzieci bardzo lubią zabawy aplikacją Quiver. Rozmawialiśmy na temat dobrych słów, które łączą oraz złych słów, które mogą dzielić ludzi. Wspólnie wykonaliśmy „Drzewo Dobrych Słów”. Często do tego nawiązujemy podczas rozmów i zabaw. Uczniowie świadomiej wypowiadają słowa do siebie nawzajem. Z niecierpliwości czekamy na kolejny moduł projektu, który będzie w marcu.