Moduł IV EMPATIA Projektu edukacyjnego EMOCJA zrealizowany!

Z radością informujemy, że klasa 3a w marcu zrealizowała IV moduł projektu edukacyjnego EMPATIA (innowacja pedagogiczna).

Wszystkie zajęcia udało nam się przeprowadzić stacjonarnie w szkole, z czego bardzo się cieszymy. Podczas jednych z zajęć korzystaliśmy z prezentacji on-line do modułu. Uczniowie bardzo lubią pracę z tablicą multimedialną Uśmiech

W trakcie kilku zajęć, rozmawialiśmy o empatii, wzajemnej pomocy, akceptowaniu innych, takimi jacy są. Rozmawialiśmy o przyjaźni i dbaniu o siebie nawzajem.  Oglądaliśmy film „Grufołak”. Rozmawialiśmy o emocjach występujących w animacji. Uczniowie bawili się w kodowanie na kartach pracy. Tworzyli prace plastyczne kolorowych skarpetek nie do pary. Rozpoznawali emocje na zdjęciach.

W ramach modułu IV włączyliśmy się do akcji promującej Światowy Dzień Zespołu Downa obchodząc Dzień Kolorowej Skarpetki.

Moduł zrealizowany w całości! Z niecierpliwością czekamy na kolejnyUśmiech!