Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

To był wyjątkowy rok szkolny, w którym zmierzyliśmy sie z kolejna falą pandemii. 25 czerwca nastapiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Uroczystość rozpoczęła się msza świętą, po czym dalsza część odbyła się już na sali gimnastycznej.

Najpierw wprowadzono sztandar oraz zaśpiewano hymn szkoły, po czym nastapiło przekazanie sztandaru.
Dalsza część to wręczenie dyplomów uczniom, którzy zdobyli wysokie wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Listy gratulacyjne otrzymali również rodzie uczniów z najwyższymi wynikami w nauce.
Uczniowie klas 8 otrzymali ponadto dyplomy ukończenia szkoły podstawowej.W dalszej kolejności uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami, gdzie odebrali świadectwa.