Projekt ODKRYWAMY MAŁOPOLSKĘ

W dniu 20 października 2021 roku została zorganizowana wycieczka turystyczno - krajoznawcza. Nasi uczniowie mogli zwiedzić wiele ciekawych miejsc w ramach Projektu „Odkrywamy Małopolskę”.

W planie były m. in. Zamek w Wiśniczu i piramidy w Ciężkowicach. Pogoda dopisywała, uczniowie pod opieką wychowawców i sympatycznego przewodnika/animatora zdobywali kolejne trofea w czasie odkrywania Skamieniałego Miasta. Po opuszczeniu rezerwatu, przejechaliśmy do Wiśnicza, gdzie czekał na nas pyszny obiad. Po smacznym posiłku udaliśmy się na zwiedzanie zamku, na którym mieliśmy możliwość wziąć udział w warsztatach w formie turnieju łuczniczego. Nie lada atrakcją, było wirtualne zwiedzanie Bastionu. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Czechówki, gdzie czekali na nas rodzice. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawej wyprawie, zwiedzić malownicze i zabytkowe miejsca.