O krok od zwycięstwa

Uczniowie naszej szkoły reprezentowali szkołę i gminę na powiatowych Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej chłopców.

Turniej odbył się 10.11.2022 r. w SP w Tokarni. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół z powiatu myślenickiego, które wygrały rywalizację w swoich gminach. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach po 3 drużyny. W naszej grupie znalazły się jeszcze SP z Lubnia i SP nr 2 z Myślenic. Pierwszy mecz rozegraliśmy z Lubniem, który zakończył się sukcesem dla naszych chłopaków, którzy nie poddali się i walczyli do końca. Druga na drodze stanęła nam SP nr 2 z Myślenic. Mecz od początku był zacięty i na wysokim poziomie, jednak lepsi okazali się chłopaki z Czechówki. Po dwóch wygranych zajęliśmy I miejsce w grupie. Drugą grupę wygrali uczniowie z SP Pcim i to z nimi spotkaliśmy się w finale o I miejsce. Rywal okazał się jednak mocniejszy, zwłaszcza w ataku i ostatecznie zajęliśmy II miejsce w powiecie myślenickim. Naszą szkołę reprezentowali: Oskar K., Oskar W., Jakub S., Maciej C., Mikołaj N., Filip Ś., Arkadiusz K., i Gabriel H.