Gminny Turniej w Piłce Koszykowej Chłopców i Dziewcząt – gr. młodsza

Nasza szkoła była organizatorem Gminnego Turnieju Koszykówki dla chłopców i dziewcząt z gminy Siepraw.

Turniej odbył się 7.12.2022 r. Do zawodów zgłosiły się wszystkie szkoły z gminy, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Od samego początku emocje były bardzo duże, a rywalizacja bardzo wyrównana.W kategorii dziewcząt nasze dziewczyny nie miały sobie równych i nie oddały żadnego zwycięstwa i zajęły I miejsce. Klaudia Nowak zdobyła dla naszej drużyny najwięcej celnych koszy.  W kategorii chłopców o zwycięstwie w turnieju decydowała liczba zdobytych koszy. Ostatecznie nasza męska drużyna zajęła II miejsce, tracąc do zwycięstwa tylko 1 kosz, ustępując miejsca SP w Sieprawiu.

Wyniki :

dziewczęta – I miejsce

chłopcy – II miejsce

Skład drużyny żeńskiej: Klaudia Nowak, Oliwia Gaczoł, Kasia Cygan, Natalia Góra, Ania Węklar, Amelia Kwater, Patrycja Szczerbaniuk, Nadia Baran i Gosia Lampart.

Skład drużyny męskiej: Hubert Mlekodaj, Mikołaj Pitala, Hubert Kaczmarczyk, Michał Śmietanka, Krzysztof Mrugała, Maksymilian Jacimierski, Bartosz Hajdus, Kacper Tragarz, Gabriel Hajdus, Jakub Sitko i Marcin Siatka.