Tydzień dla bezpieczeństwa
W dniach 23-26 czerwca 2025r. w naszej szkole odbył się tydzień dla bezpieczeństwa, którego celem było uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony.
W tych dniach nauczyciele realizowali z uczniami zagadnienia związane z profilaktyką uzależnień, promocją zdrowia, bezpieczeństwem w ruchu drogowym, zachowaniami prozdrowotnymi, a przede wszystkim temat bezpiecznych wakacji.