Warsztaty przyrodnicze w klasie I
5 czerwca uczniowie klasy I wzięli udział w ciekawej lekcji przyrody, na której samodzielnie zbudowali hotele dla owadów.
Warsztaty te mały na celu edukację ekologiczną i zachęcenie do ochrony pożytecznych owadów, które pełnią ważną rolę w ekosystemie. Uczestnicy mieli okazję samodzielnie zbudować małe schronienia dla owadów, ucząc się przy tym o ich potrzebach i roli w przyrodzie.