Przedstawienie "Król Bul" w Sieprawiu

W dniu 11.06.2019r. Uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki wybrały się na przedstawienie teatrane "Król Bul" w Sieprawiu. Spektakl został przygotowany przez nauczycieli, rodziców i uczniów szkoły w Sieprawiu.

"Król Bul" – to piękna, klasyczna bajka dla dzieci, która opowiada historię władcy cierpiącego z powodu bólu zęba. Kiedy król jest drażliwy i obolały – staje się nieobliczalny: wszczyna wojnę z królem-teściem, wsadza do więzienia królewskiego kucharza i buntuje się przeciwko zarządzeniu ochmistrzyni, aby wszyscy dworzanie nosili kapcie. Trudną sytuację na dworze ratuje dopiero genialny pomysł królewskiego kota. Przedstawienie zostało przygotowane z niezwykłą dbałością o detale. Wspaniałe tło dla opowiadanej historii stanowi muzyka. Bajka – to prawdziwy teatr wyobraźni, a także sposobność do obejrzenia spektaklu muzycznego, który mimo upływu lat nie starzeje się.