Zawody powiatowe w siatkówce i koszykówce

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły, reprezentowali gminę Siepraw na zawodach powiatowych z piłki siatkowej w grupie młodszej i z piłki koszykowej w grupie starszej.

Zarówno chłopcy z grupy młodszej, jak i starszej, aby reprezentować gminę musieli wygrać te zawody na poziomie gminnym. Chłopcy z grupy młodszej to klasy IV – VI, a z grupy starszej to klasy VII – VIII. Na etapie powiatowym spotykają się tylko te szkoły, które wygrały zawody w swoich gminach. Poziom jest o wiele trudniejszy. Mimo to, dzieci reprezentujące naszą szkołę i gminę, nie poddają się bez walki i walczą o każdy punk i o każdą piłką. Czasem decydowały minimalne punkty albo nawet jeden kosz. Młodsi chłopcy w piłce siatkowej ostatecznie zdobyli IV miejsce, a starsi w piłce koszykowej V miejsce.