Kurs e-learningowy organizowany przez KRUS

KRUS organizuje kurs e-leraningowy.

Placówka Terenowa KRUS Myślenice, informuje że po raz czwarty zostanie przeprowadzone losowanie nagród dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS, które rozwiążą i prześlą do Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego certyfikat potwierdzający ukończenie kursu e – learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” wraz z formularzem zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.

Nagrody rzeczowe (hulajnogi) przewidziano dla 50 osób, wylosowanych spośród wszystkich dzieci, które wyślą ww. dokumenty w wymaganym terminie, tj. do 6 listopada 2022 r.

Szczegółowe informacje i zasady przyznawania nagród zostały umieszczone na stronie internetowej Kasy www.krus.gov.pl .