Jesteś tutaj:
Pierwsze kroki na scenie - wielka odwaga najmłodszych :)
W dniu dzisiejszym dwie dziewczynki z naszej grupy: Laura i Róża wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim prezentując przygotowane wiersze z dużym zaangażowaniem i przejęciem. Ich występ zasługuję na szczególne wyróżnienie. Dziewczynki wykazały się ogromna odwagą, pokonując tremę i pięknie zaprezentowały swoje umiejętności przed publicznością oraz jury. To cenne doświadczenie i ważny krok w rozwijaniu ich talentów.
Podziękowania kieruję również do rodziców za zaangażowanie i przygotowanie dziewczynek.