Hobby- te małe i duże, czyli spotkań z ludźmi z pasją ciąg dalszy

Już po raz kolejny w ramach programu " Człowiek z pasją" naszą szkołe odwiedziły osoby prezentujące swoje hobby.

Uczniowie klas I-VI uczestniczyli w kilkugodzinnych warsztatach.

Pierwsze z nich zostały poprowadzone przez panią Ewę Saczkę, artystkę, której pasją żywciową są mozaiki z kamienia naturalnego. Pani Ewa zaprezentowała metodę wykonywania mozaik, przedstawiła swoje dotychczasowe prace oraz wskazała uczniom pierwsze kroki w tworzeniu mozaik. Każdy uczeń miał szansę wykonać swoją własną pracę.

Do szkoły zawitała również pani z duszą artystki, w pełni znaczenia tego słowa. Dzięki niej, uczniowie wgłębiali się w tajniki malarstwa artystycznego, poznali różne techniki i sposoby ozdabiania, tj.: decoupage, filcowanie, wyszywanie. Mogli także pooglądać wystawę sztucznej biżuterii i samodzielnie wykonać brożki.