Sukcesów sportowych ciąg dalszy

Sukcesów sportowych ciąg dalszy...

Po zeszłorocznych sukcesach sportowych, jakie odnosili uczniowie Szkoły Podstawowej w Czechówce, było głośna nawet podczas wakacji letnich. Dziewczęta, które wywalczyły wysokie miejsce na zawodach rejonowych w Młodzieżowych Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rabce Zdroju, nie usiadły na laurach i poszły dalej w tym kierunku, odnosząc ogromne sukcesy w biegach sprinterskich i średniodystansowych. W zawodach wojewódzkich tej rangi, które odbywały się w wakacje, jedna z nich wywalczyła złoto, a druga srebro na dystansach 300 i 600 metrów.

Nowy rok szkolny inni uczniowie również rozpoczęli bardzo dobrze, odnosząc same pierwsze i drugie miejsce. Już podczas pierwszych zawodów gminnych otwierających tegoroczne imprezy sportowe w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych chłopcy zajęli II miejsce, a dziewczęta I miejsce. Kolejnymi zawodami etapu gminnego były Mistrzostwa Szkoły     w Tenisie Stołowym i tu również uczniowie powrócili do tradycji tej dyscypliny, która była królową w tejże szkole przez prawie 20 lat. Dziewczęta tym razem zajęły II miejsce, a chłopcy I miejsce.

Ostatnimi mistrzostwami jakie odbyły się w tym roku szkolnym, były Gminne Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt. Ostatecznie dziewczynki wywalczyły II miejsce, natomiast chłopcy I miejsce, pokonując wszystkie szkoły w Gminie.

Życzymy wszystkim uczniom owocnej pracy na dalszym etapie i samych sukcesów nie tylko sportowych.