Piłka nozna zawody powiatowe

Drużyna z Czechówki pojechała na Zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, ponieważ w Gminie nie znaleźli sobie równych. Zawody powiatowe odbyły sie w Szkole Podstawowej w Wiśniowej i przybyły na nie wszystkie drużyny z powiatu myślenickiego. Były 3 grupy i tylko I miejsce z grupy przechodziło dalej. Z grupy A awansowała Szkoła Podstawowa z Trzebuni, z grupy B Szkoła Podstawowa nr. 2 z Myślenic i z grupy C Szkoła Podstawowa z Czechówki. Dodać należy, że szkoła z Myślenic w ubiegłym roku w Turnieju o Puchar Donalda Tuska zajęła 5 miejsce w Polsce, więc rywali na powiatach mieliśmy na najwyższym poziomie. Ostatecznie Szkoła z Myślenic zajęła I miejsce, wygrywając z nami w finale 2:0, Szkoła z Trzebuni II miejsce i Szkoła z Czechówki III miejsce. Niestety tylko jedno miejsce awansowało do zawodów rejonowych.