tel. / fax.: 12 274 65 70

spczechowka@interia.pl

Adres

Gminne Zawody w Halowej Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt

W czwartek 21.11.2013 r. na hali w Sieprawiu odbyły się Gminne Zawody w Halowej Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt.

Na zawody przybyły wszystkie szkoły z Gminy. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Ostatecznie dziewczęta zajęły III miejsce ale żadnego meczu nie oddały bez zaciętej walki i mimo braków kadrowych walczyły do końca jak równy z równym. Chłopcy natomiast nie mieli sobie równych i okazali się zdecydowanymi faworytami już po pierwszym meczu. Dużo punktów zdobywali z zagrywki, która była na wysokim poziomie i jako jedyna drużyna wykonywała poprawnie wystawę i zbicie! Mały kryzys przyszedł w ostatnim meczu, kiedy na początku kilka zagrywek poszło w siatkę i w konsekwencji przegrali pierwszego seta 27:25 ale już w drugim secie wrócili do swojego atutu i również po ostrej walce wygrali 25:18. W ostatnim secie pokazali kto tu rządzi i rozgromili rywali wygrywając 15:3. Ostatecznie zajęli I miejsce i awansowali do etapu powiatowego, który odbędzie się 5 grudnia. Zasłużenie Marcel Małota został najlepszym zawodnikiem turnieju.