Kampania Zaczytani

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii Zaczytani, której celem jest stworzenie na oddziałach dziecięcych w całej Polsce miejsc, w których można zaczytać się i zapomnieć o chorobie. Zaczytani to radosne Sówki, które szerzą czytelnictwo wśród najmłodszych i zachęcają rodziców i pacjentów do czytania. Zaczytani otrzymali Patronat Honorowy Małżonki Prezydenta Anny Komorowskiej.   Ważne jest aby książki były w dobrym stanie oraz dostosowane dla dzieci i młodzieży. Wspólnie wyczarujemy uśmiech na buziach małych pacjentów. Pomóż naszej szkole i zostań ambasadorem Zaczytanych:)

Każdy może przynieść nowe lub używane książki i bajki dla małych pacjentów.

Książki zostawiamy w specjalnie oznakowanych pudłach lub u wychowawców klas.

Organizator akcji w naszej szkole: Justyna Bielawska-Ptak