Powiatowe Igrzyska w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt

21 października 2014 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Zawody odbywały się w SP nr. 4 w Myślenicach – Zarabie.

Naszą szkołę reprezentowały 3 dziewczyny (J. Druzgała, K. Szczurek, D. Wasyl) i 2 chłopców (B. Kałuża, D. Żądło). Do zawodów przystąpiło 24 zawodników zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Trzy osoby z naszej szkoły awansowały do etapu rejonowego, który odbędzie się w nowym Targu. Są to: B. Kałuża – z II miejsca, J. Druzgała – z III miejsca i K. Szczurek – z IV miejsca. D. Żądło i D. Wasyl – nie awansowali ale byli bardzo blisko strefy awansowej (w strefie miejsc od 7 do 10).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ogromną walkę i zaangażowanie aż do ostatniego punktu i życzymy dalszych sukcesów.