Festyn Rodzinny w Czechówce 23 czerwiec

23.06.2012r. na terenie naszej szkoły odbył się rodzinny piknik, na którego uczestników czekało mnóstwo atrakcji.

Były więc taneczne występy uczniów, dzieci z koła teatralnego zaprezentowały spektakl pt. ”Smocze perypetie”. Oprócz wrażeń artystycznych odbyły się gry i zabawy sportowe , w których udział brały całe rodziny. Emocji dostarczyły  pokazy motocykli, przejażdżki samochodami rajdowymi, ćwiczeniowe akcje ratownicze strażaków OSP. Była także możliwość obejrzenia policyjnego sprzętu i radiowozów.

Wiele radości najmłodszym uczestnikom sprawiły karuzele, zjeżdżalnie i basen z piłkami.. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, stoiska z pracami uczniów i sadzonkami roślin. Wszyscy mogli spróbować smakołyków przygotowanych przez rodziców.

Nad bezpieczeństwem  czuwali wolontariusze z Grupy Maltańskiej.

Fundusze z imprezy zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły.

Wszystkim ofiarodawcom  i osobom zaangażowanym w przygotowanie pikniku serdecznie dziękujemy.