Dzień Pluszowego Misia

W dniu 26 listopada 2014r. w grupie „Tygrysków” odbył się Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia każdy z uczestników przybył do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem. Podczas  naszego spotkania dzieci wysłuchały opowiadania o historii pluszowego misia. W trakcie prezentacji przypomniane zostały bajkowe pluszowe postaci.  Następnie rozpoczęły się misiowe potyczki. Dzieci miały spróbować wyjadania miodu w taki sposób jak to robią misie. Zadaniem uczestników kolejnej konkurencji było przeniesienie pluszowego misia na drugą stronę mostu. Dzieci uczestniczyły również w teście wiedzy o misiach (bajkowych i nie tylko). Na zakończenie wręczono podziękowania za aktywny udział w Dniu Pluszowego Misia.