Wigilia szkolna

Dnia 19 grudnia 2014r. w naszej szkole odbyła się Wigilia szkolna. Wigilia jest w naszej szkole dniem szczególnym, dniem, na który czekamy przez cały rok.

Przygotowujemy dekoracje, program artystyczny, potrawy, a wszystko to, by ten dzień przeniósł nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Tak tez stało się w tym roku.  Na uroczystość przybyli wszyscy uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele oraz zaproszeni goście.  Nasze spotkanie rozpoczęliśmy programem jasełkowym przygotowanym przez zerówkowiczów i uczniów kl. Ib pod okiem Pani Justyny Bielawskiej-Ptak oraz Pani Beaty Bujas. Po prezentacji programu artystycznego uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali przygotowane przez siebie kolędy. Następnie nadszedł czas na łamanie się opłatkiem. Płynęły składane z głębi serc życzenia, uśmiech gościł na wszystkich twarzach. Przepełnieni radością, w doskonałych nastrojach udaliśmy się do spożycia wspólnego posiłku, Na stole nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw. Całej uroczystości towarzyszył Kiermasz Ozdób Świątecznych, na którym za symboliczną kwotę można było nabyć przepiękne cuda wykonane przez uczniów naszej szkoły. Nie zabrakło wśród nich aniołów, choinek czy też bombek. Wszyscy rozeszliśmy się do domów przepełnieni świątecznym nastrojem, niosąc do swych rodzin serca pełne radości i magii Świąt Bożego Narodzenia.