5.II. 2015 r. Zabawa Karnawałowa

Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!

Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie. Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców.

Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło.”

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i słodkości - w takiej aurze bawiły się „Biedronki” i „Żabki” oraz ” Tygryski” podczas balu karnawałowego. Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje.Przebierańcy świetnie bawili się , uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku.

Bal odbył się w cudownej atmosferze , wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce. Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych. Z każdej grupy wybraliśmy Królową i Króla Balu, parę najładniej tańczącą, odbył się także wyścig czarownic na miotle. Nagrody otrzymały też dzieci, które wymyśliły najciekawszą zabawę i zaśpiewały piosenkę.