Wycieczka do dobczyc przedszkolaków

W dniu 14 kwietnia nasze przedszkolaki z grupy „ Żabki” oraz „ Tygryski” wybrały się na wycieczkę do Dobczyc na spektakl teatralny „ Zew natury – czyli pingwiny ratują świat”, przygotowany przez aktorów Teatru Młodego Widza z Wolimierza. ..

Bohaterami spektaklu były przesympatyczne maskowe postacie wzorowane na bohaterach popularnego serialu "Pingwiny z Madagaskaru" z królem Julianem na czele :) Celem spektaklu było uświadomienie dzieciom nowego w ekologii problemu, jakim jest KONSUMPCJA, którego zgubne hasło brzmi "Więcej, więcej, więcej!!!". Przy pomocy barwnej scenerii, ciekawej oprawie muzycznej i przyciągających uwagę kostiumom, aktorzy przybliżyli i uzmysłowili dzieciom, że człowiek produkuje więcej niżeli potrzebuje, co doprowadza do zaśmiecania świata.….następnie wybraliśmy się do Klubu Zabaw Dziecięcych „ Patataj”, to dopiero była atrakcja dla naszych podopiecznych…..basen z piłkami, zjeżdżalnie i szaleństwo….i na koniec wyczekiwane .…..lody!!! na ten właśnie słodki przysmak nasze przedszkolaki czekały od samego rana......Zmęczeni, ale pełni radości i wrażeń wróciliśmy do domów…..