Gminne zawody tenisa stołowego

16.X.2015 r. odbyły się Gminne Mistrzostwa w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Gospodarzami była SP w Zakliczynie, która przez ostatnie lata dominowała w tej konkurencji.

Do zawodów przystąpiły wszystkie szkoły z naszej gminy. Uczniowie grali systemem rosyjskim tzn. „do dwóch przegranych meczów”. Każda szkoła miała wystawić po dwóch zawodników w każdej kategorii.

Już na początku było widać, że walka będzie zacięta i każdy był zdeterminowany by wygrać. Najlepsi okazali się uczniowie i uczennice ze SP w Czechówce – przypominając jak to było prze 18 kolejnych lat, gdy byli niepokonani. Zarówno drużynowo i indywidualnie zdobyli najwyższe trofea.

ZESTAWIENIA WYNIKÓW:

1. Drużynowo Chłopcy – I miejsce