Koncert charytatywny

W dzisiejszych czasach niesienie pomocy innym ludziom i solidarność z potrzebującymi to ważna sprawa, także w Czechówce i całej Gminie Siepraw.

Przykładem tego był koncert zorganizowany w Szkole Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Czechówce na rzecz Tomasz i Filipa Sudrów. Zaangażowało się w niego wiele osób i nie sposób wymienić ich wszystkich.

Wystąpili: grupa gimnastyczna z Dobczyc pod kierunkiem Piotra Skóry, Zespół Wokalno – Instrumentalny przy GOKIS w Sieprawiu pod kierunkiem Katarzyny Gancarz, Chór Szkolny z Łyczanki i Czechówki pod kierunkiem Rafała Alickiego, Sebastian Najder, Michał Matoga oraz Open Access.

Swoją obecnością zaszczycili zawodnicy TS Wisły Kraków oraz Dariusz Gnatowski, który poprowadził licytację.

Było także Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich, Rada Rodziców oraz Strażacy z OSP w Czechówce.

Dziękujemy więc wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w tym przedsięwzięciu. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc i życzliwość. Ta impreza to nasze wspólne dzieło. Zebrane blisko 13 tys. zł zostanie przeznaczone na leczenie i rehabilitację Tomasza i Filipa.

Społeczność Szkoły Podstawowej

Im. Św. Brata Alberta w Czechówce