Szkolny konkurs recytatorski

Szkolny konkurs recytatorski dla przedszkolaków "Zwierzęta w poezji dziecięcej".

W dniu 06.05.2016r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków pt.: „Zwierzęta w poezji dziecięcej”. Organizatorami konkursu były Pani Justyna Bielawska-Ptak, Pani Anna Braś i Pani Urszula Sikora. Fundatorem nagród była nasza Pani dyrektor Stanisława Kasprzycka. Jury oceniało recytację każdego dziecka.  Wybór najlepszych recytatorów był bardzo trudny, gdyż wszyscy włożyli wielki wysiłek w opanowanie gry aktorskiej. Dzieci recytując wiersze prezentowali się w ciekawych strojach, które również zostały ocenione. Do dzisiejszego dnia wspominamy miłą atmosferę i uroczy nastrój wspólnego spotkania. A oto wyniki konkursu:

I miejsce – Hanna Bobek, Natalia Lenart, Antonina Cieślak

II miejsce – Natalia Góra, Szymon Rybka, Antonina Szwarc