Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Czechówce

ul. Szkolna 72

32-406 Czechówka

tel. / fax.: 12 274 65 70

Adres

ul. Szkolna 72


32-406 Czechówka


tel. / fax.: 12 274 65 70


Konkurs Astra Wehikuł marzeń

SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW Z CZECHÓWKI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

PT.: „WEHIKUŁ MARZEŃ-CZYLI CZYM PRZENIEŚĆ SIĘ W BAJKOWY ŚWIAT DZIECKA”

Polska firma „Astra S.A.” oferująca profesjonalne artykuły plastyczne, zorganizowała w maju 2016r. ogólnopolski konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Był to konkurs zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie wehikułu dziecięcych marzeń. Celem konkursu było zachęcenie nauczycieli do poznania marzeń i pragnień swoich podopiecznych, wykorzystanie wyobraźni oraz oryginalnych pomysłów dzieci do stworzenia pracy konkursowej.

W konkursie wzięły udział przedszkola z całej Polski, ogółem przyznano jedno pierwsze miejsce i trzy wyróżnienia. Wśród wyróżnionych przedszkoli znalazło się Przedszkole w Czechówce.

Dzieci z przedszkola w Czechówce, grupa „„Tygryski” i „Pszczółki” pod okiem Pani Justyny Bielawskiej-Ptak i Pani Anny Braś, zaprojektowały wehikuł dziecięcych marzeń. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem wykonały pracę a ich trud został doceniony przez jury. Nasze przedszkolaki zdobyły wyróżnienie a tym samym miesięczny zapas artykułów plastycznych marki Astra. Serdecznie Gratulujemy!