Wyprawka pierwszo i czwartoklasisty oraz informacja ao podręcznikach

W roku szkolym 2016/2017 ksiązki kupująi wyłącznie uczniowie klasy szóstej, dzieci z pozostałych klas otrzymują podręczniki oraz ćwiczenia w ramach dotacji rządowej w formie wypożyczeń z biblioteki szkolonej, muszą kupić wyłącznie podręczniki oraz ćwiczenia ( klasy I - III) do religii. Zesatw podeczników  w specjalnej zakładce "Zestaw podręczników".

Poniżek wyprawka dla klasy IV oraz I.

Wyprawka czwartoklasisty:

Książki i ćwiczenia uczniowie dostają ze szkoły w ramach wypożyczenia z biblioteki szkolnej.

Proszę zakupić wyłącznie podręcznik do religii: „Słuchamy Pana Boga” red. Ks. T. Panuś, ks. A. Kielan, A. Berski

Oraz:

- podstawowe wyposażenie na plastykę

- strój gimnastyczny: biała koszulka, spodenki czarne lub granatowe ( bez nadruków)

- do j. polskiego: zeszyt w szeroką linię (grubość obojętna), kolorowy długopis (nie czerwony)

- do matematyki: zeszyt w kratkę 60 kart., ołówek, przybory geometryczne: linijka, ekierka, kątomierz, cyrkiel,

- do przyrody: zeszyt w kratkę 80 kart., ołówek, przybory, kredki, gumka

- do historii: zeszyt dowolny ( kratka lub linia) 60 kart.

- do j. angielskiego: zeszyt 60 kart. (kratka), zeszyt 32 kart. ( obojętne jaki), kolorowe długopisy

- do zajęć technicznych: zeszyt 60 kart. w kratkę

- do edukacji regionalnej: zeszyt 32 kart. w kratkę,

- do muzyki: flet, zeszyt do muzyki ( z pięciolinią)

Wyprawka I klasa:

Proszę zakupić:

- zeszyt w czerwoną linie

- zeszyt w kratkę – 2 szt.

- klej w sztyfcie – 2 szt.

- ołówek, gumka do mazania, nożyczki

- długopis/ pióro zmazywalne

- kredki bambino świecowe i ołówkowe

- blok techniczny biały i kolor

- blok rysunkowy biały i kolor

- papier kolorowy

- bibuła kolorowa

- farby Astra, kubek, pędzle

- plastelina

- piórnik, notes na dzienniczek ucznia

- plecak

- OBOWIĄZKOWO strój galowy: chłopcy – biała koszula, granatowe lub czarne spodnie, dziewczęta – biała bluzka, czarna lub granatowa spódnica, ( BEZ NADRUKÓW)

- obowiązkowo strój gimnastyczny podpisany: biała podkoszulka ( bez nadruków) i czarne lub granatowe spodenki – najlepiej w worku

- buty na białej podeszwie lub podeszwie nie pozostawiającej śladów

- papier ksero ryza na semestr

- podręcznik i ćwiczenia do religii: „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” redakcja: ks. T. Panuś, wyd. św. Stanisława BM

- Książki i ćwiczenia do edukacji oraz do języka angielskiego kupuje szkoła, dzieci otrzymują podręczniki bezpłatnie w ramach wypożyczenia z biblioteki.

Proszę o oprawki na książki ale to już we wrześniu i podpisy książek.

We wrześniu będzie składka 10 zł na herbatę oraz opłata na Radę Rodziców 40 zł, a także opłata za ubezpieczenie NNW dzieci ( wysokość składki zostanie ustalona we wrześniu).

We wrześniu proszę przynieść zdjęcie do legitymacji ucznia.