Wizyta native speaker-a w naszej szkole

18 października 2016 r. naszą szkołę odwiedziła pani Barbara Thompson pochodząca ze stanu Minnesota, USA.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach programu English Teaching we współpracy z Polsko- Amerykańską Fundacją Wolności. Była to pierwsza wizyta native speakera w naszej szkole. Pani Barbara spokała się z uczniami klas I-VI i przeprowadziła z nimi łącznie 4 zajęcia. Uczniowie poznali stan, z którego pochodzi native speakerka oraz dowiedzieli się jakie zwierzęta żyją w jej sąsiedztwie. Nie zabrakło również gier, zabaw, piosenek oraz bajki „Three little pigs”, kórą pani Barbara opowiedziała najmłodszym, doskonale wcielając się w rolę wilka. Wszyscy uczniowie z niezwykłym zainteresowaniem uczestniczyli w zorganizowanych dla nich zajęciach. Niewątpliwie była to dla nich cenna i niezapomniana wizyta.

Spokanie zorganizowała Justyna Ślusarczyk

O wizycie w naszej szkole znajdziecie również informację na stronie Programu English Teaching.