Zawody w tenisie stołowym

W szkole podstawowej w Zakliczynie odbył się gminny turniej tenisa stołowego popularnie zwany ping – pongiem.

W zawodach spotkały się wszystkie szkoły z gminy Siepraw i tylko jedna mogła awansować dalej, do etapu powiatowego.

Uczniowie i uczennice naszej szkoły podeszli do zawodów bardzo ambitnie, ponieważ wiedzieli, że w Zakliczynie działa sekcja tenisa stołowego w UKS „Zaklik”.

Od początku byli skoncentrowani na swoim celu i powoli dążyli do jego realizacji.

Ostatecznie chłopcy wywalczyli w drużynówce II miejsce, przegrywając tylko 1 punktem z gospodarzem turnieju, a indywidualnie: Seweryn Szymon był II, a Kamil Szwarc – III.

Dziewczęta natomiast nie pozwoliły wyrwać sobie zwycięstwa i w drużynówce zajęły I miejsce, zdobywając kilkanaście punktów przewagi nad II miejscem, a indywidualnie: Magdalena Stachura była I, a Anna Szczurek – III. Dziewczęta awansowały do etapu powiatowego.