Dzień Babci i Dziadka

W piątek 27 stycznia 2017r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Ukochane babcie i ukochani dziadkowie zasiedli przy stołach, skąd mieli możliwość obejrzeć występy swoich wnucząt. Tym razem dzieci z grupy „Smerfów”, „Tygrysków”, „Biedronek” i „Pszczółek” wraz ze swoimi Paniami przygotowały koncert kolęd dla babć i dziadków. Mali artyści zaprezentowali perfekcyjne wykonania kolęd i pastorałek przeplatane wierszami i życzeniami. Koncert ubogaciłam muzyka na żywo. Ponadto, seniorzy zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez wnuki upominkami. Imprezie, jak zwykle towarzyszyła ciepła i wzruszająca atmosfera. Występy zakończyły gorące życzenia dla Babć i Dziadków. Nie zabrakło też domowych wypieków przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków. Był to magiczny dzień, pełen emocji i wzruszeń.