Konkurs " W królestwie Pani Zimy"

W dniu 16.02.2016 r. odbył się gminny konkurs plastyczny „ W królestwie Pani Zimy”.

Głównym celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dzieci- inspirowanej aktualną porą roku, a także prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej. Zadanie uczestników polegało na samodzielnym ozdobieniu portretu Pani Zimy z dostępnych materiałów; wata, piórka, cekiny, fragmenty materiałów, kredki, farby, włóczka. Jury w trakcie oceniania prac brało pod uwagę pomysłowość i oryginalność, estetykę, ogólne wrażenie artystyczne, a także stopień doprowadzenia pracy do końca. Dzieciom towarzyszyły piękne uśmiechy i dobra zabawa. Przedszkolakom z naszej szkoły udało się zdobyć nagrodę główną w kategorii dzieci 3-letnich; MAJA KISZKA, wyróżnienie w kategorii dzieci 5- letnich; ALEKSANDRA POPEK.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.