Dzień Rodziny

W dniu 24 maja 2016 w naszym przedszkolu odbyły się wielkie uroczystości z okazji Dnia Rodziny.

Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Rodzice, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienia. Pani dyrektor Stanisława Kasprzycka powitała zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Całość uroczystości przeplatana była piosenkami (także w języku angielskim), tańcami i wierszami. Po wspaniałych występach wszyscy uczniowie wręczyli Rodzicom laurki z okazji ich święta. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Nad całością części artystycznej czuwały nauczycielki Pani Justyna Bielawska-Ptak, Pani Anna Kowalczyk, Pani Anna Tondera i Pani Anna Matoga. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.