Dzień Przedszkolaka

W dniu 20. września grupa „Motylki” świętowała wielki dzień, jakim jest „Dzień Przedszkolaka”.

Na początku dzieci wypowiadały się na temat zalet i wad bycia przedszkolakiem. Przykładami z wielu wymienionych korzyści były informacje, że „dobrze jest się spotkać z przyjaciółmi z przedszkola”, „jest wiele zabawek, którymi można się wspólnie bawić”, „można się nauczyć ciekawych rzeczy”, a nawet, że „ możemy sprzątać, gdy pani nas o to prosi” :)  Po przedstawieniu wszystkich pomysłów, każdy zaprojektował flagę na ten wielki dzień. Następnie, postanowiliśmy powiększyć nasze „Motylkowe” grono, w zawiązki z tym stworzyliśmy nowych przedszkolaków, z kolorowych balonów. Śmieszne twarze i fryzury sprawiły dzieciom wiele radości, co zostało uwieńczone zabawą i tańcami z „balanowymi kolegami”. Ostatnim elementem naszego świętowania był słodki poczęstunek.