Teatrzyk profilaktyczny

W dniu 4 października 2017 r. w naszej szkole gościli aktorzy z teatrzyku profilaktycznego, którzy zaprosili nas na przedstawienie o Figlu i Psocie.

Dzieci z grupy Sówek, Motylków  oraz uczniowie klas I - III wraz ze swoimi paniami z wielkim zaintersowaniem oglądali przedstawienie,które miało na celu uzmysłowienie zagrożen, które czyhają wokół nas. Dzieci przypomniały sobie zasady przechodzenia przez ulicę, dowiedziały się, że nie należy otwierać drzwi nieznajomym osobom oraz nie wolno przyjmować od nich żadnych słodyczy, jak i również miały szansę przypomnieć sobie jakie zagrożenia możemy napotkać korzystając z portali społecznościoych.
Pomimo tak ważnego przekazu, przedstawienie miało bajkowy i bardzo wesoły charakter, dlatego wszyscy uczniowie świetnie sie bawili.