Pasowanie

Dzień 13 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 4- letnich. Tego właśnie dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice, nauczyciele oraz Pani Dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, i taniec do piosenki Afric Simone” Hafanana”. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani dyrektor Stanisława Kasprzycka dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, plakietkę, a także drobny upominek.