Sukces naszych chórzystek i instrumentalistów

" Pierwsze miejsce na XV festiwalu Z PIEŚNIĄ PATRIOTYCZNĄ I ŻOŁNIERSKĄ PRZEZ WIEKI  w Nowym Wiśniczu zajął Zespół Wokalno - Instrumentalny z Sieprawia i Czechówki, w skład którego wchodziło 37 osób.

Zespół tworzyły połączone chóry ze szkół podstawowych i gimnazjum oraz zespół instrumentalny działający przy GOKiS. Konkurs odbył się 3 listopada w Domu Kultury w Nowym Wiśniczu, a ogłoszenie wyników i koncert laureatów 11 listopada w pięknej Sali Rycerskiej na Zamku w Nowym Wiśniczu. Zespół przygotowała pani Katarzyna Gancarz oraz pan Rafał Alicki. Sukces taki możliwy był dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców w nie pierwszy już wspólny muzyczny projekt utworzony dzięki współpracy pomiędzy szkołami i ośrodkiem kultury w naszej gminie. Oby tak dalej!