Spotkanie Wialknocne

Spotkanie Wielkanocne poprzedza zawsze wiosenną przerwę świąteczną.

W tym roku było ono bardzo kameralne. Bez zaproszonych gości i długiego występu artystycznego. Okoliczności te sprawiły, że tym bardziej poczuliśmy świąteczny nastrój i podniosłą atmosferę.

Spotkanie odbyło się 28 marca. Część artystyczną przygotowały klasy III, V, VI iraz VII pod okiem nauczycieli p. Magdaleny Batko, Justyny Ślusarczyk, Małgorzaty Święch oraz Marioli Trojańskiej. W pomieszczeniu sali gimnastycznej  zgromadzili się uczniowie i nauczyciele, aby podzielić się świątecznym jajkiem i poczuć to, co w święta jest najważniejsze: bliskość drugiego człowieka. Bardzo udany wstęp do świąt rodzinnych i długiej przerwy świątecznej, która potrwa do 3 kwietnia. Wesołych Świąt, udanego wypoczynku i mokrego Dyngusa!