Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Czechówce

ul. Szkolna 72

32-406 Czechówka

tel. / fax.: 12 274 65 70

spczechowka@siepraw.pl

Adres

ul. Szkolna 72


32-406 Czechówka


tel. / fax.: 12 274 65 70


spczechowka@siepraw.pl


Wydarzenia wspólne

Artykuły

Planetarium- magiczna podróż w kosmos

W poniedziałek 9.05 przedszkolaki odbyły niezwykłą podróż w kosmos. Za pomocą uruchomionej i sterowanej przez dzieci rakiety wyruszyliśmy w nieznane przestworza. W specjalnej kopule uczestniczyliśmy w niezwykłym seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium.
Czytaj więcej o: Planetarium- magiczna podróż w kosmos

Akcja #moje Rodzinne Zdjęcie z Flagą#

" Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, A na tej fladze, biel i czerwień Czerwień to miłość, Biel, serce czyste Piękne są nasze barwy ojczyste"
Czytaj więcej o: Akcja #moje Rodzinne Zdjęcie z Flagą#

Mali Patrioci

W dniu 29.04.2022r. w naszym przedszkolu zorganizowana została wystawa prac plastycznych o tematyce patriotycznej. W celu rozbudzenia w przedszkolakach poczucia tożsamości narodowej i szacunku do symboli narodowych dzieci wspólnie z rodzicami wykonały pracę plastyczne, które ozdobiły...
Czytaj więcej o: Mali Patrioci

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Dzisiaj w naszym przedszkolu dzieci pamiętały o tym pięknym święcie naszej planety.  
Czytaj więcej o: Dzień Ziemi

Wycieczka do Krakowa na spektakl...

7 kwietnia 2022r. odbyła się wycieczka do Krakowa na spektakl "Czarodziejski ołówek", przygotowany przez Wrocławski Teatr IN-ART. Dzieci z zainteresowaniem śledziły przygody wesołego chłopca Michasia, który zabrał je w podróż po swoim zaczarowanym świecie....
Czytaj więcej o: Wycieczka do Krakowa na spektakl "Czarodziejski ołówek"