Biegi sztafetowe- dobry początek

26 września 2019 r. odbyły się zawody w biegach sztafetowych w Łyczance, otwierające cykl gminnych zawodów sportowych w roku szkolnym 2019/2020.

Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z gminy, zarówno w grupie starszej, jak i młodszej. W trakcie biegu dzieciom towarzyszyły ogromne emocje i chęć rywalizacji.

Na słowa uznania zasłużyli chłopcy z grupy młodszej, którzy rywalizację w swojej kategorii wygrali z ogromną przewagą. Dziewczęta z grupy młodszej również zasługują na pochwałę, ponieważ dzielnie walczyły do końca. W drużynie były również dziewczęta z klasy III, zastępując koleżanki z klasy IV i V. W grupie starszej dziewcząt sytuacja była podobna, ponieważ dwie uczennice z klasy V zastąpiły uczennice z klasy VIII, ze względu na brak wymaganej liczby dziewczyn w klasie VIII. Chłopcy z klas VII/VIII dostarczyli także dużo emocji, ponieważ na każdej zmianie, zmieniała się szkoła prowadząca. Ostatecznie pokonali wszystkich rywali.

Wyniki SP CZECHÓWKA:

dziewczęta, gr. młodsza – II miejsce