Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Czechówce

ul. Szkolna 72

32-406 Czechówka

tel. / fax.: 12 274 65 70

Adres

ul. Szkolna 72


32-406 Czechówka


tel. / fax.: 12 274 65 70


Motylki

Artykuły

Jesienne zabawy edukacyjne

Dzieci wykonały wspólnie pracę plastyczną, malując drzewo owocowe na dużym arkuszu papieru. Przykleiły na nim sylwety gruszek, odczytując samogłoski. Rozpoznawanie samogłosek jest jednym z pierwszych kroków w nauce czytania symultaniczno - sekwencyjnego opracowanego przez prof. Jagodę...
Czytaj więcej o: Jesienne zabawy edukacyjne

Piramida żywienia

"W zdrowym ciele zdrowy duch" w tym tygodniu "Motylki" poszerzały wiedzę na temat zdrowego odżywiania, aktywności ruchowych oraz odpowiedniego ubioru w zależności od pogody. Nawyki które nabywamy w dzieciństwie, często towarzyszą nam przez całe życie, dlatego tak ważne jest aby były...
Czytaj więcej o: Piramida żywienia

Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszych, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka:)
Czytaj więcej o: Dzień Przedszkolaka

Dzień Kropki

Ostatnio w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzien kropki" Przedszkolaki zapytane " Co jest w kropeczki?" po raz kolejny udowodniły, że ich głowy są pełne wspaniałych pomysłów. Dzień był pełen śmiechu i atrakcji Dzieci robiły sobie śmieszne zdjęcia oraz piekne pracę plastyczne.
Czytaj więcej o: Dzień Kropki

Dzień chłopaka

Z okazji święta wszystkich chłopaków, każda dziewczynka dziś im życzy wiele radości, szczęścia i samej słodyczy Dnia 30. września w grupie "Motylki" dziewczynki przekazały chłopcom prezenty z okazji ich święta.
Czytaj więcej o: Dzień chłopaka