Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 14 października 2019 roku odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość  - pasowanie na przedszkolaka.

Bohaterami spotkania były maluchy z grupy „MISIE”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości, potem maluszki przedstawiły krótką część artystyczną. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzona publicznością. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, a ogromną kredką dokonał się akt pasowania przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Na pewno był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń nie tylko dla dzieci ale także dla rodziców i nauczycieli.