Parasol na jesienną słotę- konkurs plastyczny

W dniu 23.10.2019r.. odbył się Gminny Konkursu Plastyczny pt. "Parasol na jesienną słotę" dla uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej.

Celem konkursu było:

- rozwijanie aktywności twórczej dzieci,

- kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnych form plastycznych,

- uwrażliwianie dzieci na otaczającą przyrodę i zmieniające się pory roku.

Założeniami konkursu było wykonanie pracy plastycznej na kartonie A3. Dzieci za zadanie miały ozdobienie szablonu parasola różnorodnymi technikami i materiałami.

Z naszej szkoły udział wzięły cztery dziewczynki: Maja Kiszka, Blanka Panek, Aleksandra Popek i Dorota Trojańska. Miło nam poinformować o wynikach konkursu:

Maja zajęła I miejsce w kategorii uczniów zerówek, Blanka  zajęła I miejsce w kategorii uczniów klas pierwszych, Dorota zajęła II miejsce w kategorii uczniów klas 3 a  Ola otrzymała wyróżnienie.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Łyczance. Wszystkim
uczestnikom serdecznie gratulujemy a zwłaszcza uczniom z naszej szkoły.