Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej

27.09.2021 r. w Szkole Podstawowej w Zakliczynie odbyły się Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt z grupy młodszej, tzn. klasy IV – VI. Do zawodów przystąpiły wszystkie szkoły z gminy Siepraw. Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”.

W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się dziewczęta z Zakliczyna, które z dziewczętami z Czechówki wygrały tylko jedną bramką, strzeloną w ostatniej minucie. Reprezentacja dziewcząt z Czechówki zajęła II miejsce.

W kategorii chłopców znów najlepsi okazali się chłopcy z Zakliczyna, którzy pokonali wszystkich swoich rywali. Chłopcy z Czechówki grali bardzo dobrze, jednak zabrakło trochę szczęścia, ponieważ w meczu z Łyczanką prowadzili przez cały mecz, a w doliczonym czasie stracili bramkę i doprowadzili do remisu. Podobnie było ze szkołą w Sieprawiu, przez większą część meczu prowadzili jedną bramką, a w ostatnich minutach dostali wyrównującą bramkę. Ostatecznie zajęli III miejsce.

Należy jednak dodać, że szkołę w Czechówce głównie reprezentowali ją uczniowie z rocznika 2011, natomiast w pozostałych 2009. Dlatego, tym bardziej jest to dla nich ciekawe doświadczenie na kolejne dwa lata.