Wycieczka do teatru do Krakowa

Wycieczka klas I-III do Teatru Współczesnego w Krakowie na spektakl pt.:"Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

12 października 2021r. odbyła się wycieczka autokarowa klas I-III do Teatru Współczesnego w Krakowie na spektakl pt. ”Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.

Spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” to powieść, która w lekki sposób przekazuje widzom ważne prawdy o relacjach ludzi ze zwierzętami i o tym, jak powinniśmy odnosić się do wszystkich istot żywych wokół nas. Uczniowie z niezwykłym zainteresowaniem obejrzali przedstawienie. Dzieciom bardzo podobał się występ, żywo reagowały na sceniczny humor, śpiewały razem z aktorami. Po zakończeniu spektaklu odbyły się warszaty z aktorem, dzięki którym uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca w teatrze, jak ważna jest scenografia, muzyka i efekty specjalne podczas przedstawień tetralnych. Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji.