XV Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym im. Aleksandra Ruska

Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Zarząd Powiatowy LZS, Starostwo Powiatowe, Szkoła Podstawowa nr 4 Myślenice oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach zorganizował w dniu 5.11.2021r. turniej  tenisa stołowego dla uczniów szkól podstawowych  oraz szkól ponadgimnazjalnych z terenu gminy i powiatu myślenickiego.

Impreza miała charakter rekreacyjny i miała na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu oraz pokazanie różnych form aktywności fizycznej. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodycze i pamiątkowe medale.

Dla uczestników zaplanowane były następujące kategorie wiekowe:

1. kat. I – dziewczynki szkoły podstawowe rocznik 2009 i młodsi
  2. kat. II – chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2009 i młodsi
  3. kat. III – dziewczynki szkoły podstawowe rocznik 2007 - 2008
  4. kat. IV – chłopcy szkoły podstawowe rocznik 2007 - 2008
  5. kat. V – dziewczęta roczniki licealne
  6. kat. VI – chłopcy roczniki licealne

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów w 3 kategoriach: Patrycja Rospond i Amelia Paździerkiewicz – dziewczęta z rocznika 2009 i młodsi, Natalia Baran i Emilia Sosin – dziewczęta z rocznika 2007 – 2008 oraz Konrad Cygan i Antoni Hajduk – chłopcy z rocznika 2007 – 2008. Uczniowie zaprezentowali się na najwyższym poziomie, podejmując zaciętą walkę i pokazując swoje najlepsze umiejętności. Wszystkim należą się ogromne gratulacje za osiągnięte wyniki. Uczniowie przywieźli „trochę” medali i pucharów.

Końcowe wyniki:

Patrycja Rospond – I miejsce