tel. / fax.: 12 274 65 70

spczechowka@interia.pl

Adres

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt grupa młodsza

Szkoła Podstawowa w Sieprawiu, była organizatorem gminnego turnieju w piłce siatkowej. Zawody odbyły się 09.11.2021 r.

Mecze rozgrywane były na dwóch boiska, na jednym grali chłopcy, a na drugim dziewczęta. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z gminy Siepraw. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”., do dwóch wygranych setów. W przypadku 1:1 w setach rozgrywany był tie- break .

Dziewczęta spisały się dokładnie mówiąc na medal i to złoty. Wygrały wszystkie swoje mecze i to w dwóch setach, Ostatni mecz grały z SP Siepraw, który też miał na koncie już dwie wygrane, więc mecz zapowiadał się ciekawie. Jednak dziewczęta SP Czechówka nie dały za wygraną i w pierwszym secie wygrały do 17 a w drugim secie do 7, deklasując przeciwniczki.

Chłopcy mieli również trudne zadanie. Poziom w tej kategorii był bardzo wyrównany. Prawie wszystkie mecze zostały rozstrzygnięte dopiero w tie – breaku. Ostatecznie wygrali chłopcy ze SP w Zakliczynie a nasi zajęli piękne II miejsce, nie ustępując pozostałym.