PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

30.03.2022 r. na Hali „Gorce” w Nowym Targu odbyły się półfinały województwa małopolskiego w indywidualnym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt z klas VII – VIII.

Uczniowie Naszej szkoły reprezentowali nie tylko szkołę w Czechówce i gminę Siepraw ale i powiat myślenicki. Do tego etapu zakwalifikowały się aż 3 osoby z naszej szkoły i byli to: Natalia Baran z kl. 8A, Konrad Cygan z kl. 8B i Antoni Hajduk z kl. 8B.

Turniej rozgrywany był systemem „do dwóch przegranych” i mecz o miejsce. Poziom tych zawodów był bardzo duży. Uczniowie walczyli nie tylko z mocnymi przeciwnikami ale i z własnym stresem, ponieważ byli jedynymi zawodnikami na tym turnieju, którzy nie trenują obecnie w żadnym klubie. Ostatecznie zajęli miejsca w czołowej 10: Natalia Baran – IX miejsce, Konrad Cygan – X miejsce, Antoni Hajduk – IX miejsce.